ZESPÓŁ

Adwokat Magdalena Kacprzak - absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Obroniła pracę dyplomową w Katedrze Prawa Karnego Materialnego pod kierownictwem prof. dr hab. Ryszarda Dębskiego. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej wykonuje zawód adwokata, reprezentując w sporach sądowych, jak również w postępowaniach alternatywnych, ukierunkowanych na osiągnięcie przez strony pojednania.

Od początku działalności prawniczej trwale związana z łódzkim oddziałem Fundacji Centrum Praw Kobiet, w którym realizuje się świadcząc pomoc prawną kobietom, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z cenionymi w branży adwokatami, w tym. m. in. adw. Jackiem Kłosińskim, adw. Pawłem Kałuszką, adw. Tomaszem Kujawą, adw. Katarzyną Leder Salgueiro. Współpracuje z wysokiej klasy specjalistami, działającymi również w sektorach znajdujących się poza jej szczególnymi obszarami zainteresowania.

Każde jej przedsięwzięcie pozostaje ukierunkowane na szybkie osiągnięcie celu, przy zachowaniu empatii, szacunku i zrozumienia dla potrzeb Klienta. Zachowuje także najwyższe standardy relacji biznesowej: otwartość, pragmatyzm, lateralne myślenie – gotowość do poszukiwania alternatywnych rozwiązań przy postrzeganiu problemu w szerokiej perspektywie, lecz wciąż w ramach uzgodnionych warunków i zasad współpracy.